Sklep Techemznaki znaki bhp

Informacje

Dodany: 2018-08-23
Kategoria: biznes

Tagi dla artykułu
Sklep Techemznaki znaki bhp

Sklep Techemznaki znaki bhp

Specjalizujemy się w produkcji znaków bezpieczeństwa od 25 lat. Nasze wieloletnie doświadczenie owocuje jakością produkowanego przez nas asortymentu. Zajmujemy się produkcją znaków wykorzystując surowce najwyższej jakości, spełniając wszelkie taśma ostrzegawcza żółto czarna opinia możliwe normy.

Od wielu lat, jako jedna z pierwszych marek w branży, korzystamy z nowatorskich i ulepszonych materiałów fotoluminescencyjnych. Przy produkowaniu używamy najnowszej generacji ploterów. Wydruki znaków wykonujemy na folii oraz na na płycie fotoluminescencyjnej. Powoduje to, że znaki są dobrze dostrzegalne przy nawet najsłabszym świetle , na co znacznie wpływa specjalna farba, która pokrywa powierzchnię i zawiera pigment zdolny do emisji światła. Znaki należy chronić przed uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą uszkodzić ich powierzchnię przez naderwanie świecącego materiału.

W naszym asortymencie znajdą Państwo przeróżnego rodzaju znaki bezpieczeństwa, jak na przykład znaki ewakuacyjne, przeciwpożarowe i bezpieczeństwa drogowego. Znaki te poprzez uniwersalne oznaczenia, dają gwarancję bezpieczeństwa dzięki dokładnej informacji o zasadach i występujących zagrożeniach powiązanych z danym obszarem. Produkowane przez naszą firmę znaki bezpieczeństwa realizują wszystkie wymagane normy, zatwierdzone w rozporządzeniu Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji w sprawie wyrobów, które służą zapewnianiu ochrony zdrowia, życia oraz mienia, a także bezpieczeństwa publicznego. Stosujemy się do wszelkich zasad wydawania i dopuszczania tych wyrobów do użytku publicznego.

W naszym asortymencie widnieją również znaki bezpieczeństwa i higieny pracy, spełniające wytyczne ,które stawia Unia Europejska, oraz które są zgodne z przepisami Państwowej Agencji Pracy, opracowane przez naszych specjalistów, trwałe i łatwe w montażu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszej firmy dotyczącą znaków bezpieczeństwa.

Top