Okna pcv Szczecin

Informacje

Dodany: 2018-07-17
Kategoria: Lokalne usługi

Tagi dla artykułu
Okna pcv Szczecin

Okna pcv Szczecin

Kim jesteśmy?

Martex to jeden ze lokalnych liderów wśród firm , który zajmuje się głownie montażem, sprzedażą i naprawą dachów, okien i drzwi. Wieloletnie doświadczenie w branży objawia się w pełnym profesjonalizmem, pilnowaniem czasu realizacji zleceń i ogromną dbałością o szczegóły zleceń. Dajemy ci zadowolenie i satysfakcję z oferowanych naszym klientom usług. Najlepsi specjaliści zajmują się także profesjonalnym doradztwem technicznym w zakresie wszystkich świadczonych przez nas usług. Uzyskają Państwo należytą wycenę i pomiar w cenie usługi.

Poza podstawowymi usługami firmy Martex, jakimi są okna, drzwi i dachy, w zakresie wykonywanych przez nas usług leży również wymiana okuć okiennych i drzwiowych, sprzedaż i montaż rolet zewnętrznych, konserwacja okien, wykonywanie elewacji i dociepleń budynków, wymiana uszczelek i klamek, montaż nawietrzaków, naprawa monobloków. Oferujemy również usługi dekarskie okna plastikowe Szczecin oraz ciesielskie.

Od lat współpracujemy nie tylko z osobami prywatnymi, ale także z firmami, cały czas poszerzając grono zadowolonych klientów. Dzięki naszej bogatej ofercie, nawet bardzo indywidualni klienci uzyskają dla siebie idealne rozwiązania estetyczne i praktyczne.

Współpracujemy tylko z najlepszymi na rynku firmami takimi jak Porta Drzwi, Wikęd, Blachy Pruszyński oraz Budmat. W naszej bogatej ofercie drzwi mogą Państwo wyszukać wiele rodzajów drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jedno oraz dwuskrzydłowych, pokojowych i klatkowych. Oferujemy również okna o przeróżnych, najróżniejszych stylach, ale każdy nasz produkt cechuje ponadprzeciętna izolacja, innowacyjne rozwiązania funkcjonalne i ogromna użyteczność. Pokrycia dachowe dostępne są w dużej ofercie kolorystycznej i w dużej ilości rodzajów blachodachówek.

Nasze usługi charakteryzuje korzystny stosunek jakości do ceny. Gwarantujemy, że nasze produkty są na każdą kieszeń. Zapraszamy Państwa do przyjrzenia się ofercie firmy Martex oraz do skontaktowania się z naszymi ekspertami, którzy z przyjemnością doradzą przy wyborze odpowiedniego rozwiązania. Obsługujemy klientów na terenie całego województwa zachodniopomorskiego.

Dane firmy:

Martex Marcin Kochelak

ul. Mikołaja Kopernika 3-5/21

70-241 Szczecin

NIP: 9552060855

Daj szansę ekspertom w dziedzinie sprzedaży, montażu i naprawy okien, drzwi i dachów. Nie zawiedziemy!

Top