Obrońca Stargard Radca prawny Stargard

Informacje

Dodany: 2018-08-03
Kategoria: Usługi lokalne

Tagi dla artykułu
Obrońca Stargard Radca prawny Stargard

Obrońca Stargard, http://kancelariaprawna.stargard.pl Radca prawny Stargard

Biuro prawne to miejsce wykonywania zawodu przez prawnika i zespół ludzi tam pracowników. Oprócz konsultingu w zakresie praw i przymusów prawnych, kancelarie reprezentują odbiorców przed sądami i organami administracji, w transakcjach biznesowych, negocjacjach i wszędzie tam, gdzie konieczna jest pomoc prawna. Wspólnikami w spółkach cywilnej, jawnej i partnerskiej oraz komplementariuszami w spółce komandytowej są wyłącznie adwokaci lub radcowie prawni, oraz prawnicy zagraniczni wykonujący stałą praktykę na bazie stosownej ustawy, a wyłącznym przedmiotem funkcjonowania takich spółek musi stanowić świadczenie obsługi prawnej.

Pomimo że nie są przepisy uniemożliwiające zakładanie biurze prawnym prawnych przez osoby niebędące adwokatami ani radcami prawnymi, które wiodą działalność gospodarczą w zakresie konsultingu prawnego, nie jawi się być to praktyka dozwolona. Według Sądu Najwyższego, użyty w nazwie firmy zwrot biuro prawne może wprowadzać klientów w błąd poprzez sugestię, iż świadczą po niej pomocną dłoń prawną osoby będące adwokatami lub radcami prawnymi.

Istniejący w Polsce rozbiór na adwokatów i radców prawnych komplikuje prowadzenie łącznych kancelarii ze względu na różnice uregulowaniach dotyczących np. reklamy. Dziś prowadzone są prace mające umożliwić adwokatom i radcom prawnym zakładanie wspólnych kancelarii z doradcami podatkowymi. Gwarantujemy obsługę prawną opartą przede wszystkim na branż prawników wchodzących w zawartość naszego zespołu. Wspólna robota funkcjonujących w zakresie Kancelarii sekcji prawnych pozwala na realizację zagadnień z mnóstwo gałęzi uprawnienia z jednoczesnym zapewnieniem najwyższej jakości oferowanych usług. Nasz zespół to doświadczeni radcy prawni, mecenasi i doradcy podatkowi. Współpracujemy z profesorami uniwersyteckimi, biegłymi rewidentami, kancelariami notarialnymi.

Wśród naszych podwładnych są osoby o bogatym doświadczeniu fachowym, eksperci wyspecjalizowani w określonych dziedzinach prawa, a także jednostki młode, wzbogacające nasz team nowatorskimi metodami prawnymi.

Mecenasi naszej kancelarii, oprócz zdolności z zakresu różnorodnych dziedzin prawa, posiadają też bogate doświadczenie, które zdobywali obsługując wiodące polskie jak i również zagraniczne przedsiębiorstwa jak również przedsiębiorców z regionu małych i średnich przedsięwzięć działających przy różnych gałęziach i sektorach gospodarki. Team prawników polskiej kancelarii wykazuje się znajomością specyfiki funkcjonowania, problematyki i uwarunkowań sądowych poszczególnych sektorów gospodarki, jakie możliwości daje naszej firmie możliwość prawidłowej oceny kwestii biznesowej naszych Klientów i pozwala odpowiednio dostosować rozwikłania prawne naprawdę, aby osiągnąć zamierzone plany.

Top